Vacatures NSIJP-Bestuur!

20-06-2024

Over het NSIJP
Het NSIJP is een bruisende vereniging voor én door leden. Het bestuur, gesteund door het NSIJP-kantoor, zorgt voor de dagelijkse gang van zaken en werkt samen met commissies en werkgroepen aan beleid en uitvoering. Ons bestuur bestaat uit enthousiaste leden die als vrijwilligers door de ledenraad worden benoemd.

Ben jij een van onze nieuwe bestuursleden?
Als aanvulling en deels vervanging van het huidige team bestuursleden zijn wij naarstig op zoek naar nieuwe bestuursleden. Twijfel je over welke positie het beste bij je past, dan is een kennismakingsgesprek misschien een goede manier om dat uit te vinden. Zoals dat ook voor de waarnemende bestuursleden geldt, is er een grote mate van flexibiliteit om samen naar de meest succesvolle en best passende bestuursfunctie voor jou te zoeken. Het huidige team kent een prettige samenwerking in een ontspannen sfeer. Maar tegelijkertijd zijn we ambitieus en is ons doel internationaal aan te kunnen sluiten bij de subtop. Kom jij ons team versterken?

Kijk snel naar de functie die op jou wacht!
Meer informatie vind je op de vervolgpagina, als je doorklikt