vacature werkgroep dierenwelzijn

22-04-2022
vacature werkgroep dierenwelzijn

Heb jij passie voor dierenwelzijn? Dan zoeken we jou!

Zowel het houden van paarden als de (wedstrijd-)sport met paarden wordt in de huidige maatschappij kritisch bekeken. Het RVO (Rijksdienst voor ondernemend Nederland) en de media houden de paardenwereld goed in de gaten.

Al jaren hebben we binnen het NSIJP het dierenwelzijn hoog in het vaandel staan. Dat betekent echter niet dat er geen zaken meer te verbeteren zijn. Het bestuur is van mening dat we ons hierin nog meer proactief moeten opstellen. Daarom wordt er een werkgroep dierenwelzijn opgestart. Hierin zullen verschillende aspecten van dierenwelzijn binnen onze vereniging worden belicht, onderzocht en gemonitord waaruit aanbevelingen kunnen voortvloeien aan bestuur en de leden.

Wil jij meedenken en werken aan nog meer dierenwelzijn binnen onze vereniging? Neem dan contact op met bestuur@nsijp.nl! We zoeken enthousiaste leden voor de werkgroep en staan uiteraard open voor suggesties voor onderwerpen.