Jan Pelsprijs 2022 voor Ingrid Weijers

08-08-2022
Jan Pelsprijs 2022 voor Ingrid Weijers

Tijdens het Nederlands Kampioenschap op stoeterij de Breidablik in Oirschot werd ook de Jan Pels prijs uitgereikt. De prijs werd uitgereikt door Jet Pels ter nagedachtenis aan haar vader Jan Pels. Hij zette zich als vrijwilliger met groot enthousiasme en saamhorigheidsgevoel in voor onze vereniging. Met deze prijs wordt jaarlijks een van de vele vrijwilligers die onze vereniging kent in het zonnetje gezet. Dit jaar werd de prijs gemaakt Annetje van Praag Sigaar.

De prijs is dit jaar voor Ingrid Weijers. Zij werd door veel leden aangedragen als kandidaat voor deze bijzondere prijs en geroemd voor haar brede inzet voor onze vereniging. Niet alleen heeft Ingrid verschillende functies bekleed (en doet dat nog steeds) in bestuur, fokkerijcommissie en ledenraad, ook is zij betrokken bij, of vervulde zij een hoofdrol in de organisatie van evenementen als wedstrijden, keuringen en het Fokkerij Event. We willen Ingrid hartelijk danken voor haar niet aflatende inzet en hopen nog lang van haar enthousiaste inzet te mogen genieten. Van harte proficiat!