Het NSIJP zoekt een nieuwe voorzitter

30-04-2018
Het NSIJP zoekt een nieuwe voorzitter

Het NSIJP,  een vereniging voor leden en door leden,  zoekt een nieuwe voorzitter


Het NSIJP bestaat door de vrijwillige inzet van de leden, deze vrijwilligers zijn essentieel voor het functioneren van onze vereniging. Met andere woorden onze vereniging kan niet zonder jullie!

Na een inzet van ruim drie jaar heeft onze voorzitter besloten om per 9 mei het stokje door te geven, dit betekent dat er een vacature voor de functie van voorzitter van het NSIJP is. Uiteraard zijn wij als bestuur op zoek naar een vervanger voor Sytske, iemand die deze bijzondere taak op zich wil nemen. 

Voel jij je verantwoordelijk voor wat er in onze vereniging gebeurt en wil je daar graag een steentje aan bij dragen? We horen het graag van je! Je kan rekenen op een inspirerende en leuke  samenwerking in het bestuur. Samen zetten we de schouders eronder om de vereniging te maken. 

Heb je vragen of wil je je interesse laten blijken in deze functie stuur dan een mail naar bestuur@nsijp.nl  Je kan ook telefonisch contact opnemen met de secretaris van het bestuur, Lieke van Poucke: 06 – 19212141.